Produkty

Informácie

Nakupovanie

Váš nákupný košík je prázdny

Pracovná obuv

Vhodná pracovná obuv sa výrazne postará o vašu bezpečnosť, ale takisto aj pohodlie v zamestnaní. Vyberiete si ideálne pracovné topánky, ktorá bude dokonale vyhovovať vášmu zameraniu, vhodná pre každé pracovné odvetvie. Extrémne podmienky a pohyb v rizikovom prostredí si navyše vyžadujú obuv zo špeciálnych materiálov, ktorá nepresakuje tekutiny, majú protišmykové či izolačné vlastnosti a chránia prsty pred rozdrvením. Zvoliť si môžete zo základných typov obuvi: pracovné sandále, pracovné poltopánky, zimné čižmy a gumáky - nepremokavá pracovná obuv, pracovnú členkovú aj vysokú obuv, bielu zdravotnú obuv alebo antistatickú ESD . V našej ponuke nájdete pánsku aj dámsku pracovnú obuv.

Pracovná členková obuv je vhodná predovšetkým pre tých, ktorí pracujú v náročných vonkajších podmienkach a potrebujú mať pevnú oporu v členku. Ocenia ju murári, stavbári.

 

 

Pracovné poltopánky sa hodia k práci v interiéri a exteriéri, členok je voľný, využijete ich v menej náročných podmienkach.

Pracovné sandále nájdu využitie v letných mesiacoch alebo celoročné užívanie v interiéri. Vhodné pre zdravotné sestry, laboratórnych pracovníkov, lekárov.

Pracovná vysoká obuv v podobe čižiem alebo vysokej vystuženej obuvi sa hodí pre najrôznejšie poľnohospodárske, lesné a iné činnosti.

Pracovná obuv s plastovou špicou, topánka je vybavená kvalitnou gumovou špicou, ktorá chráni pred okopaním či poškodením.

Pracovná obuv s oceľovou špicou, oceľová špica chráni prsty na nohách. Nemala by chýbať pri žiadnej obuvi pre rizikové povolania, ako je napr. manipulácia s ťažkými predmetmi, práca s motorovou pílou a ďalšie.

Zdravotná pracovná obuv je vybavená špeciálnou zdravotnou vložkou, zaisťuje správnu podporu klenby chodidla, vhodná najmä pre pracovníkov v náročných podmienkach, pri dlhých smenách alebo chodzi na tvrdom povrchu.

Zobraziť celý popis ... Skryť celý popis ...

Filter produktov