AKO NAKUPOVAŤ_1.jpg

dodanie_1.jpg 

O nás

Bortex_N__mestovo_3.jpg

Začiatky firmy siahajú do roku 1991. Obchodovanie s ochrannými pracovnými prostriedkami sa v roku 1993 rozšírilo o vlastnú výrobu pracovného oblečenia. Začali sme zavádzať nové druhy pracovného oblečenia do výroby z vlastného vývoja. Od roku 1995 započala certifikácia ochranného pracovného oblečenia. Časť našej produkcie okrem slovenského trhu, putuje aj na európsky a americký trh.

Našou prvoradou úlohou je snaha vyrobiť a dodať zákazníkovi taký druh pracovného resp. ochranného oblečenia, ktoré vyhovuje jeho požiadavke použitia na určenú pracovnú činnosť, materiál, strih, farebné prevedenie v prípade potreby aj označenie logom firmy. Neustále narastajúci objem výroby a predaja je pre nás povzbudením, že s kvalitou našich produktov sú naši zákazníci spokojní.

Naša ponuka výroby a predaja OOPP sa naďalej bude rozširovať o nové druhy výrobkov a obchodný tovar. Samozrejmou súčasťou starostlivosti o zákazníka je servis a poradenstvo. Poradíme pri výbere vhodného OOPP, ponúkneme alternatívne riešenia, vyhodnotíme finančnú náročnosť, zabezpečíme servis a údržbu. Na základe požiadavky zákazníka vyrobíme odev presne na mieru zamestnancov. Kontrolujeme správanie sa našich produktov pri používaní v jednotlivých procesoch našimi zákazníkmi, výsledkom je konzultovanie a návrhy možných vylepšení. Chceme aby plnohodnotná spolupráca fungovala aj po dodávke výrobkov, pretože našim cieľom je SPOKOJNOSŤ ZÁKAZNÍKA.

Ing. Vladimír Petriska

Newsletter

Ak chcete dostávať najnovšie novinky, zadajte svoju e-mailovú adresu:

DIELNA.jpg

SK.jpg

LOGO.jpg

odev_podla_predst__v.jpg